Červenec 2008

Smutné výročí

26. července 2008 v 15:53 Pocity

Užívám si poslední dny dovolené, které mi zbývají. Už mám zabaleny nejnutnější věci v tašce, pomalu vše nakládám do auta. Cleu zatím nechávám u našich, musím jí připravit kotec, dát jí tam boudu, natřít ji…
Mám před sebou nový začátek a jsem šťastná. A to i přesto, že pořádně nevím, co mě čeká, jen že to bude nejzásadnější změna v mém životě, něco úplně nového, čemu jsem se doteď vyhýbala. No spíš přesněji - odmítala. Ale ne nadarmo se asi říká 'Odříkaného největší krajíc'. Nezbývá mi, než věřit si, že vše zvládnu. Ale hlavně, nebudu na to přeci sama :-) Mám vedle sebe člověka, o kterého se můžu opřít, který mi v začátcích pomůže, bude mým přítelem i ochráncem a bude tu se mnou v časech dobrých i zlých.
Je to ten nejkrásnější a nejúžasnější kluk, jakého jsem kdy potkala. Je milý, veselý, sportuje... a teď si mě odváží s sebou z mého rodného městečka na jihu Moravy. A mě vůbec nevadí, že půjdu do velkoměsta, byť z toho mám trochu obavy.
Mávám vesele našim, za chvilku vjíždíme na dálnici u Podivína, mé milované vinohrady pomalu mizí v dálce a já se těším na to, co mě čeká :-)
Blíží se konec července a píše se rok 2003.

Ukončení 2. semestru

24. července 2008 v 18:20 | *b |  Škola
2. semestr a především hlavní část zkouškového období mám za sebou, ale výsledky nic moc. A to jsem si letos řekla, že se do toho pokud možno obuju a ještě v předtermínu si udělala pár předmětů a získala tak 7 "kreténů".

Prasklé hliněné nádoby - možná znáte :-)

22. července 2008 v 16:21 | *barbucha

V Cine mel jeden nosic vody 2 velke hlinene nadoby. Visely na obou koncich klacku, ktery nosil na krku. V jedne byla prasklina, ta druha byla dokonala a vzdy nesla plnou miru vody.

Obrázky ze školy

10. července 2008 v 20:31 | *b |  Škola
Nazdárek lidičky,
protože mě Danýna upozornil, že se toho v mém bločgu mnoho neděje, nahrála jsem vám alespoň pár obrázků z výtvarky ze školy. Najdete je v galerii.
Ale jinak se toho děje až příliš, všechno je úplně jinak než před rokem. Ale o tom třeba někdy :-)
pa pa
*barbucha ;o)